serviam




środy: "dziesiątek różańca" na śniadaniówce**7-17.09: rekrutacja do SU**18.09: Dzień Wspólnoty**14.10: Dzień Nauczyciela
skład samorządu
galeria
galeria
galeria






2017
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004


16.06.2017


Czerwcowe gazetki naszych klas gimnazjalnych fajne - zdjęcia gazetek w LIGAkLAS.
Oceny za gazetki do Ligi Klas:

klasa 1a - 38/50
klasa 1b - 26/50
klasa 2a - 43/50
klasa 2b - 44/50
klasa 2c - 0/50 (brak)
klasa 3g - 42/50


Szczegóły w LigaKlas - zapraszamy!

14.06.2017
Aktualizujemy oceny celujące w Lidze Klas Gimnazjum ZA MAJ/CZERWIEC:

klasa 1a - 91/29
klasa 1b - 0/28
klasa 2a - 86/25
klasa 2b - 0/25
klasa 2c - 0/26
klasa 3 - 95/27


Do Ligi Klas -

klasa 1a - 40 pkt
klasa 1b - 0 pkt
klasa 2a - 50 pkt
klasa 2b - 0 pkt
klasa 2c - 0 pkt
klasa 3 - 60 pkt

Szczegóły w LigaKlas - zapraszamy!

10.06.2017
Notowania w Lidze Klas Gimnazjum 16/17 -
Spóźnienia w maju i czerwcu. Liczymy ogólną ilość spóźnień, dzielimy przez liczbę uczniów w klasie i wyznaczamy współczynniki. Następnie przydzielamy punkty wg. następującego schematu:

1 mce - 35 pkt / 2 mce - 20 pkt / 3 mce - 5 pkt / 4 mce - (-5) pkt / 5 mce - (-20) pkt / 6 mce - (-35) pkt

MAJ
klasa 1a - 5/29os - 0,170
klasa 1b - 8/28os - 0,285
klasa 2a - 22/25os - 0,880
klasa 2b - 6/25os - 0,240
klasa 2c - 46/25os - 1,840
klasa 3 - 8/27os - 0,296


klasa 1a - 35
klasa 1b - 5
klasa 2a - (-20pkt)
klasa 2b - 29pkt
klasa 2c - (-35pkt)
klasa 3g - (-5)


CZERWIEC
klasa 1a - 2/29os - 0,068
klasa 1b - 4/28os - 0,142
klasa 2a - 6/25os - 0,240
klasa 2b - 5/25os - 0,200
klasa 2c - 15/25os - 0,600
klasa 3 - 2/27os - 0,074


klasa 1a - 35
klasa 1b - 5
klasa 2a - (-20pkt)
klasa 2b -(-5)
klasa 2c - (-35pkt)
klasa 3g - 20

30.05.2017
SKŁADY REPREZENTACJI KLAS W TURNIEJU KOSZYKÓWKI (2/2)

2bG
Szalone Gibony
1) Michał Gruba (K)
2) Maciej Dzięgiel
3) Marek słowik
4) Mateusz Lesiewicz
5) Magda Czado
6) Martyna Baczmańska
7) Zakrzewska Aleksandra
8) Karolina Małys
9) Julia Łojek

2cG
PYZAczki
1) Szymon Oleś
2) Paweł Winnik
3) Natalia Hojka
4) Weronika Wach
5) Ala Witan
6) Oliwka Konefał
7) Izabela Tabaka
8) Kasia Chmielewska
9) Zofia Fankanowska
10) Michał Janek

3G
Dzikie wieprze
1) Katarzyna Rakoczy
2) Dominik Pilat
3) Ola Mosznińska
4) Marta Torzewska
5) Zuza Bar
6) Karolina Guzik
7) Magdalena Solik
8) Kuba Miłuch
9) Michał Fąfara
10) Hania Mika

30.05.2017
SKŁADY REPREZENTACJI KLAS W TURNIEJU KOSZYKÓWKI (1/2)

1aG
"Żaby i ślimaki"
1) Jakub Wojsławski (K)
2) Weronika Owczarek
3) Julia Czech
4) Karolina Szklińska
5) Milena Orłowska
6) Laura Nadler
7) Kacper Miśta
8) Michał Morga
9) Bartek Białek
10) Gabriela Tomaszewska

1bG
Tenczowe Przepiurki
1) Tymoteusz Mazur (K)
2) Aleksander Mydlikowski
3) Maja Nowosielsaka
4) Maja Piątek
5) Kinga Kikowicz
6) Julia Berning
7) Kamil Sobieralski
8) Aleksander Kołodziej
9) Martyna Denes
10) Michał Wojtas

2aG
Gruchacze
1) Julia Jaremczak (K)
2) Zuzia Zając
3) Agnieszka Wieczorek
4) Michalina Urbanowicz
5) Miłosz Judecki
6) Jakub Adamski
7) Ania Jakubiak
8) Julia Wartalska
9) Kasia Regulińska
10) Julia Dobrowolska

28.05.2017


W czwartek i piątek, a potem znowu w czwartek (01.06, 02.06 i 08.06) Gimnazjaliści będą rozgrywać międzyklasowe zawody w koszykówkę. Poniżej podajemy terminarz rozgrywek:

ROZGRYWKI GIMNAZJALNE
W KOSZA 2017

CZWARTEK 1.06.2017
(1) 2bG - 2cG / 7. lekcja
(2) 1aG - 1bG / 7. lekcja
(3) 2bG - 3G / 8. lekcja
(4) 1aG - 2cG / 8. lekcja
(5) 2aG - 1bG / 9. lekcja

PIĄTEK 2.06.2017
(1) 1bG - 3G / 6. lekcja
(2) 1aG - 2aG / 7. lekcja
(3) 1bG - 2bG / 7. lekcja
(4) 3G - 2aG / 8. lekcja
(5) 1aG - 2bG / 8. lekcja

CZWARTEK 8.06.2017
(1) 3G - 2cG / 7. lekcja
(2) 2bG - 2aG / 7. lekcja
(3) 1bG - 2cG / 8. lekcja
(4) 1aG - 3G / 8. lekcja
(5) 2cG - 2aG / 9. lekcja

25.05.2017


Kwietniowe gazetki naszych klas gimnazjalnych dość średnie - zdjęcia gazetek w LIGAkLAS.
Oceny za gazetki do Ligi Klas:

klasa 1a - 37/50
klasa 1b - 27/50
klasa 2a - 43/50
klasa 2b - 42/50
klasa 2c - 0/50 (brak)
klasa 3g - 39/50

Szczegóły w LigaKlas - zapraszamy!

20.05.2017
Aktualizujemy oceny celujące w Lidze Klas Gimnazjum ZA KWIECIEŃ:

klasa 1a - 50/29
klasa 1b - 26/28
klasa 2a - 54/25
klasa 2b - 0/25
klasa 2c - 0/26
klasa 3 - 27/27


Do Ligi Klas -

klasa 1a - 50 pkt
klasa 1b - 30 pkt
klasa 2a - 60 pkt
klasa 2b - 0 pkt
klasa 2c - 0 pkt
klasa 3 - 40 pkt

Szczegóły w LigaKlas - zapraszamy!

03.05.2017


Kwietniowe gazetki naszych klas gimnazjalnych dość średnie - zdjęcia gazetek w LIGAkLAS.
Oceny za gazetki do Ligi Klas:

klasa 1a - 37/50
klasa 1b - 33/50
klasa 2a - 40/50
klasa 2b - 42/50
klasa 2c - 0/50 (brak)
klasa 3g - 0/50 (brak)

Szczegóły w LigaKlas - zapraszamy!

02.05.2017
Notowania w Lidze Klas Gimnazjum 16/17 -
Spóźnienia w marcu i kwietniu. Liczymy ogólną ilość spóźnień, dzielimy przez liczbę uczniów w klasie i wyznaczamy współczynniki. Następnie przydzielamy punkty wg. następującego schematu:

1 mce - 35 pkt / 2 mce - 20 pkt / 3 mce - 5 pkt / 4 mce - (-5) pkt / 5 mce - (-20) pkt / 6 mce - (-35) pkt

MARZEC
klasa 1a - 15/29os - 0,517
klasa 1b - 7/28os - 0,250
klasa 2a - 29/25os - 1,160
klasa 2b - 12/25os - 0,480
klasa 2c - 49/25os - 1,960
klasa 3 - 3/27os - 0,111


klasa 1a - (-5pkt)
klasa 1b - 20pkt
klasa 2a - (-20pkt)
klasa 2b - 5pkt
klasa 2c - (-35pkt)
klasa 3g - 35pkt


KWIECIEŃ
klasa 1a - 3/29os - 0,103
klasa 1b - 4/28os - 0,142
klasa 2a - 7/25os - 0,280
klasa 2b - 15/25os - 0,600
klasa 2c - 29/25os - 1,120
klasa 3 - 7/27os - 0,259


klasa 1a - 35pkt
klasa 1b - 20pkt
klasa 2a - (-5pkt)
klasa 2b - (-20pkt)
klasa 2c - (-35pkt)
klasa 3g - 5pkt

Szczegóły w LigaKlas - zapraszamy!





2017
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004


16.06.2017


Czerwcowe gazetki naszych klas gimnazjalnych fajne - zdjęcia gazetek w LIGAkLAS.
Oceny za gazetki do Ligi Klas:

klasa 1a - 38/50
klasa 1b - 26/50
klasa 2a - 43/50
klasa 2b - 44/50
klasa 2c - 0/50 (brak)
klasa 3g - 42/50


Szczegóły w LigaKlas - zapraszamy!

14.06.2017
Aktualizujemy oceny celujące w Lidze Klas Gimnazjum ZA MAJ/CZERWIEC:

klasa 1a - 91/29
klasa 1b - 0/28
klasa 2a - 86/25
klasa 2b - 0/25
klasa 2c - 0/26
klasa 3 - 95/27


Do Ligi Klas -

klasa 1a - 40 pkt
klasa 1b - 0 pkt
klasa 2a - 50 pkt
klasa 2b - 0 pkt
klasa 2c - 0 pkt
klasa 3 - 60 pkt

Szczegóły w LigaKlas - zapraszamy!

10.06.2017
Notowania w Lidze Klas Gimnazjum 16/17 -
Spóźnienia w maju i czerwcu. Liczymy ogólną ilość spóźnień, dzielimy przez liczbę uczniów w klasie i wyznaczamy współczynniki. Następnie przydzielamy punkty wg. następującego schematu:

1 mce - 35 pkt / 2 mce - 20 pkt / 3 mce - 5 pkt / 4 mce - (-5) pkt / 5 mce - (-20) pkt / 6 mce - (-35) pkt

MAJ
klasa 1a - 5/29os - 0,170
klasa 1b - 8/28os - 0,285
klasa 2a - 22/25os - 0,880
klasa 2b - 6/25os - 0,240
klasa 2c - 46/25os - 1,840
klasa 3 - 8/27os - 0,296


klasa 1a - 35
klasa 1b - 5
klasa 2a - (-20pkt)
klasa 2b - 29pkt
klasa 2c - (-35pkt)
klasa 3g - (-5)


CZERWIEC
klasa 1a - 2/29os - 0,068
klasa 1b - 4/28os - 0,142
klasa 2a - 6/25os - 0,240
klasa 2b - 5/25os - 0,200
klasa 2c - 15/25os - 0,600
klasa 3 - 2/27os - 0,074


klasa 1a - 35
klasa 1b - 5
klasa 2a - (-20pkt)
klasa 2b -(-5)
klasa 2c - (-35pkt)
klasa 3g - 20

30.05.2017
SKŁADY REPREZENTACJI KLAS W TURNIEJU KOSZYKÓWKI (2/2)

2bG
Szalone Gibony
1) Michał Gruba (K)
2) Maciej Dzięgiel
3) Marek słowik
4) Mateusz Lesiewicz
5) Magda Czado
6) Martyna Baczmańska
7) Zakrzewska Aleksandra
8) Karolina Małys
9) Julia Łojek

2cG
PYZAczki
1) Szymon Oleś
2) Paweł Winnik
3) Natalia Hojka
4) Weronika Wach
5) Ala Witan
6) Oliwka Konefał
7) Izabela Tabaka
8) Kasia Chmielewska
9) Zofia Fankanowska
10) Michał Janek

3G
Dzikie wieprze
1) Katarzyna Rakoczy
2) Dominik Pilat
3) Ola Mosznińska
4) Marta Torzewska
5) Zuza Bar
6) Karolina Guzik
7) Magdalena Solik
8) Kuba Miłuch
9) Michał Fąfara
10) Hania Mika

30.05.2017
SKŁADY REPREZENTACJI KLAS W TURNIEJU KOSZYKÓWKI (1/2)

1aG
"Żaby i ślimaki"
1) Jakub Wojsławski (K)
2) Weronika Owczarek
3) Julia Czech
4) Karolina Szklińska
5) Milena Orłowska
6) Laura Nadler
7) Kacper Miśta
8) Michał Morga
9) Bartek Białek
10) Gabriela Tomaszewska

1bG
Tenczowe Przepiurki
1) Tymoteusz Mazur (K)
2) Aleksander Mydlikowski
3) Maja Nowosielsaka
4) Maja Piątek
5) Kinga Kikowicz
6) Julia Berning
7) Kamil Sobieralski
8) Aleksander Kołodziej
9) Martyna Denes
10) Michał Wojtas

2aG
Gruchacze
1) Julia Jaremczak (K)
2) Zuzia Zając
3) Agnieszka Wieczorek
4) Michalina Urbanowicz
5) Miłosz Judecki
6) Jakub Adamski
7) Ania Jakubiak
8) Julia Wartalska
9) Kasia Regulińska
10) Julia Dobrowolska

28.05.2017


W czwartek i piątek, a potem znowu w czwartek (01.06, 02.06 i 08.06) Gimnazjaliści będą rozgrywać międzyklasowe zawody w koszykówkę. Poniżej podajemy terminarz rozgrywek:

ROZGRYWKI GIMNAZJALNE
W KOSZA 2017

CZWARTEK 1.06.2017
(1) 2bG - 2cG / 7. lekcja
(2) 1aG - 1bG / 7. lekcja
(3) 2bG - 3G / 8. lekcja
(4) 1aG - 2cG / 8. lekcja
(5) 2aG - 1bG / 9. lekcja

PIĄTEK 2.06.2017
(1) 1bG - 3G / 6. lekcja
(2) 1aG - 2aG / 7. lekcja
(3) 1bG - 2bG / 7. lekcja
(4) 3G - 2aG / 8. lekcja
(5) 1aG - 2bG / 8. lekcja

CZWARTEK 8.06.2017
(1) 3G - 2cG / 7. lekcja
(2) 2bG - 2aG / 7. lekcja
(3) 1bG - 2cG / 8. lekcja
(4) 1aG - 3G / 8. lekcja
(5) 2cG - 2aG / 9. lekcja

25.05.2017


Kwietniowe gazetki naszych klas gimnazjalnych dość średnie - zdjęcia gazetek w LIGAkLAS.
Oceny za gazetki do Ligi Klas:

klasa 1a - 37/50
klasa 1b - 27/50
klasa 2a - 43/50
klasa 2b - 42/50
klasa 2c - 0/50 (brak)
klasa 3g - 39/50

Szczegóły w LigaKlas - zapraszamy!

20.05.2017
Aktualizujemy oceny celujące w Lidze Klas Gimnazjum ZA KWIECIEŃ:

klasa 1a - 50/29
klasa 1b - 26/28
klasa 2a - 54/25
klasa 2b - 0/25
klasa 2c - 0/26
klasa 3 - 27/27


Do Ligi Klas -

klasa 1a - 50 pkt
klasa 1b - 30 pkt
klasa 2a - 60 pkt
klasa 2b - 0 pkt
klasa 2c - 0 pkt
klasa 3 - 40 pkt

Szczegóły w LigaKlas - zapraszamy!

03.05.2017


Kwietniowe gazetki naszych klas gimnazjalnych dość średnie - zdjęcia gazetek w LIGAkLAS.
Oceny za gazetki do Ligi Klas:

klasa 1a - 37/50
klasa 1b - 33/50
klasa 2a - 40/50
klasa 2b - 42/50
klasa 2c - 0/50 (brak)
klasa 3g - 0/50 (brak)

Szczegóły w LigaKlas - zapraszamy!

02.05.2017
Notowania w Lidze Klas Gimnazjum 16/17 -
Spóźnienia w marcu i kwietniu. Liczymy ogólną ilość spóźnień, dzielimy przez liczbę uczniów w klasie i wyznaczamy współczynniki. Następnie przydzielamy punkty wg. następującego schematu:

1 mce - 35 pkt / 2 mce - 20 pkt / 3 mce - 5 pkt / 4 mce - (-5) pkt / 5 mce - (-20) pkt / 6 mce - (-35) pkt

MARZEC
klasa 1a - 15/29os - 0,517
klasa 1b - 7/28os - 0,250
klasa 2a - 29/25os - 1,160
klasa 2b - 12/25os - 0,480
klasa 2c - 49/25os - 1,960
klasa 3 - 3/27os - 0,111


klasa 1a - (-5pkt)
klasa 1b - 20pkt
klasa 2a - (-20pkt)
klasa 2b - 5pkt
klasa 2c - (-35pkt)
klasa 3g - 35pkt


KWIECIEŃ
klasa 1a - 3/29os - 0,103
klasa 1b - 4/28os - 0,142
klasa 2a - 7/25os - 0,280
klasa 2b - 15/25os - 0,600
klasa 2c - 29/25os - 1,120
klasa 3 - 7/27os - 0,259


klasa 1a - 35pkt
klasa 1b - 20pkt
klasa 2a - (-5pkt)
klasa 2b - (-20pkt)
klasa 2c - (-35pkt)
klasa 3g - 5pkt

Szczegóły w LigaKlas - zapraszamy!